Поршнева Oleo-Mac 937 циліндр з поршнем на бензопилу Олео Мак GS 370 ЦПГ Efco 137 Ефко MT 3700 50182005A
Циліндр із поршнем для бензопилу:
- Oleo-Mac 937
- Oleo-Mac GS 370
- Efco 137
- Efco MT 3700
Включає позиції:
- циліндр покриття хром.
- поршень Ø 38 мм
- компресійне поршневе кільце, діаметр 38 х 1,5 мм – 1 шт.
- палець поршня - 1 шт.
- пружинне стопорне кільце - 2 шт.
У нашому магазині "Сам Собі Сервіс" Ви можете купити циліндр з поршнем для бензопил Oleo-Mac 937, Oleo-Mac GS 370, Efco 137, Efco MT 3700 з доставкою по всій Україні.
«САМ СЕБЕ СЕРВІС» — Ваш надійний партнер і помічник.
Подаруйте друге життя своїй бензомоторній техніці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falcon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Поршнева група |
| Призначення інструменту | Бензопила |
| Вид приводу інструменту | ДВС |
| Довжина шини | 14 дюймів |
| Ширина для ланцюга | 1,3 мм |
| Крок ланцюга | 3/8'' |
| Тип запуску | Ручний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Напруга | 2 В |
| Кількість ланок | 52 |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Циліндро-поршнева група | Циліндр + поршень + кільця + палець |
| Доповнювально | |
| Країна бренду | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 47 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Поршнева Oleo-Mac 937 циліндр з поршнем на бензопилу Олео Мак GS 370 ЦПГ Efco 137 Ефко MT 3700 50182005A»










