Редуктор Husq 128R 125R нижній редуктор на бензотример Хускв 129R 122 5300962-95


1 511 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RED111
+380 (50) 415-77-33
ViberУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нижній редуктор в зборі Falcon підходить для мотокіс:
- Husqvarna 129 R
- Husqvarna 128 R
- Husqvarna 125 R
- Husqvarna 122
- Husqvarna 124 C, 125 C, 128 C, 128 CD, 125 L, 128 L, 128 LD, 125 LDx, 128 LDx, 125 RJ, 128RJ, 129 LK, 129 DJX, 129 L, 129C, 129 RJ, 129 LDX
- Jonsered BC 2126
- Jonsered BC 2128
- Jonsered GC 2126
- Jonsered GC 2126 C
- Jonsered GC 2128
- Jonsered GC 2128 C
В нашому магазині "Сам Собі Сервіс" Ви можете купити редуктор в зборі для мотокіс Husqvarna 122, Husqvarna 125, Husqvarna 128, Husqvarna 129, Stihl, Oleo-Mac, Makita, Dolmar, Efco, Тайга, Кедр, Рубін, Протон з доставкою по всій Україні.
«САМ СОБІ СЕРВІС» — Ваш надійний партнер і помічник. Подаруйте друге життя своєї бензомоторной техніці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falcon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Редуктор |
| Призначення інструменту | Мотокоса/Тример |
| Вид приводу інструменту | ДВС |
| Тип запуску | Ручний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Діаметр вала | 6 мм |
| Кількість зубців | 4 |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 511 ₴



